Stomatolog Piła

Poszukujesz stomatologa w Pile, który zajmuje się kompleksowym leczeniem, jak również profilaktyką chorób jamy ustnej? Takiego, do którego będziesz mógł zapisać całą rodzinę? Właśnie znalazłeś. W naszym komfortowym gabinecie stomatologicznym zajmujemy się zarówno stomatologią zachowawczą, profilaktyką, jak również leczeniem zębów na każdym etapie. Protetyka, endodoncja oraz chirurgia to kolejne działy naszej oferty, dzięki którym możemy świadczyć dla naszych pacjentów kompleksowe usługi, dopasowane do ich potrzeb.

Stomatolog z Piły z podejściem do dzieci

Pedodoncja to dział, do którego przykładamy szczególną wagę. Wiemy, jak dużym przeżyciem jest dla dziecka pierwsza wizyta u dentysty. I jak ważne jest jego pierwsze wrażenia oraz pozytywne odczucia. Rozumiemy, że dzieci może ogarniać strach i stres. Nie lekceważymy ich emocji, dokładnie i spokojnie tłumacząc wszystkie, następujące po sobie działania. Profesjonalnym podejściem, spokojem i uśmiechem zjednujemy sobie przychylność najmłodszych pacjentów naszego gabinetu, dzięki czemu wracają do nas bez strachu.

Zajmujemy się zarówno profilaktyką, diagnostyką, jak i leczeniem chorób zębów u małych pacjentów.

Staramy się, aby przeprowadzane u nas zabiegi odbywały się bez bólu, dlatego najmłodsi mogą liczyć na smakowe żele znieczulające oraz nagrody za bycie „dzielnym pacjentem”.

Leczenie chorób zębów

W celu wyleczenia i zachowania zęba stosujemy endodoncję, czyli leczenie kanałowe. Polega ono na pozbyciu się zainfekowanej tkanki poprzez oczyszczenie kanału, jego dezynfekcję i wypełnienie biozgodnym materiałem.

Oferujemy bezbolesne usuwanie zębów mlecznych, stałych oraz pozostawionych korzeni. Proponujemy diagnostykę ortodontyczną, wypełnienia zębów – kompozytowe i glassjomerowe, leczenie amputacyjne, odbudowę, rekonstrukcję, korekcję kształtów zębów i dużo więcej.

Korony, mosty, wkłady koronowo-korzeniowe i protezy, czyli protetyka to kolejny dział obejmujący szeroki zakres naszego działania.

Zajmujemy się również diagnostyką RTG, która w bezpieczny sposób pozwala ocenić ważne parametry, jak gęstość kości, próchnicę, poprawność wypełnienia kanału i inie tylko.

Piękny uśmiech?

Wykonywane przez nas zabiegi higieniczne, które powodują rozjaśnienie zębów i ich połysk to skaling i piaskowanie. Ten pierwszy polega na usunięciu kamienia nazębnego. Piaskowanie to z kolei usuwanie wszelkich przebarwień, osadów i płytki nazębnej. Oba zabiegi zapewniają uczucie świeżości i czystości w jamie ustnej. Jeśli Twoim celem jest rozjaśnienie zębów o kilka tonów, wykonujemy profesjonalne wybielanie nakładkowe, które pozwala w bezpieczny sposób osiągnąć takie efekty.

Stomatolog Kamińska z Piły

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług stomatologicznych, zapewniając naszym pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Jeśli stomatolog Piła, to tylko Kamińska! W nowoczesnym i profesjonalnie wyposażonym gabinecie stomatologicznym sprawiamy, że spotkanie z dentystą okazuje się pozytywnym doświadczeniem. Dążymy do tego, aby nasi pacjenci – ci mali i ci duzi – zawsze wracali do nas z uśmiechem.

wizyta u dentysty
stomatolog Piła
pacjentka